Συνεχίζει να ελπίζει ο Πανελευσινιακός

Ο Πανελευσινιακός επικράτησε 3-1 της Καλλονής στη Μυτιλήνη και την… στέλνει στην τρίτη εθνική, ενώ η ομάδα του Γιώργου Βαζάκα συνεχίζει να ελπίζει για τη σωτηρία της.
Όσο ζει ελπίζει ο Πανελευσινιακός! Η ομάδα του Γιώργου Βαζάκα επικράτησε 3-1 της Καλλονής στην Μυτιλήνη, στέλνοντάς την στην τρίτη εθνική, ενώ αυτή συνεχίζει να ελπίζει για τη σωτηρία της.

Η Καλλονή άνοιξε το σκορ στο 42ο λεπτό με τον Ζουλιώτη, ωστόσο η απάντηση από την Ελευσίνα ήταν άμεση καθώς ο Κωνσταντινίδης δύο λεπτά αργότερα ισοφάρισε σε 1-1. Ο ίδιος παίκτης με το ξεκίνημα του δευτέρου μέρους (50’) έκανε την ανατροπή για την ομάδα του, η οποία σφράγισε τη νίκη με γκολ του Κασνέτση στο 64ο λεπτό.